April 7, 2025
| Closure type: | Buckle |
|---|---|
| Color: | Black |
| Material strap: | Rubber |
|
Size watch strap:
|
32 mm |
|
Starter watch strap:
|
Special |
| Brand: | Police |
|---|---|
| Buckle width: | 22 mm |
| Color buckle: | Silver |
| Inner size: | 22 mm |
| Material buckle: | Steel |
| Outer size: | 32 mm |