| Closure type: | Buckle |
|---|---|
| Color: | Red |
|
Size watch strap:
|
24 mm |
| Brand: | Diesel |
|---|---|
| Buckle width: | 22 mm |
| Color buckle: | Silver |
| Handmade: | Ja |
| Inner size: | 22 mm |
| Material buckle: | Steel |
| Outer size: | 24 mm |