April 7, 2025
| Closure type: | Buckle |
|---|---|
| Color: | Pink |
| Material strap: | Leather |
|
Size watch strap:
|
12 mm |
|
Starter watch strap:
|
Special |
| Attachment watch strap: | Push pins |
|---|---|
| Brand: | Skagen |
| Buckle width: | 12 mm |
| Color buckle: | Silver |
| Color stitching: | No stitching |
| Inner size: | 12 mm |
| Material buckle: | Steel |
| Outer size: | 14 mm |
| Typenumber: | Skw2770 |