April 7, 2025
Average rating of 0 out of 5 stars
| Closure type: | Security clasp |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Material strap: | Steel |
|
Size watch strap:
|
21 mm |
|
Starter watch strap:
|
Special |
| Attachment watch strap: | Push pins |
|---|---|
| Brand: | Skagen |
| Buckle width: | 21 mm |
| Color buckle: | Silver |
| Inner size: | 14 mm |
| Material buckle: | Steel |
| Outer size: | 21 mm |
| Typenumber: | 331Xlsxm |