April 7, 2025
| Color: | Black |
|---|---|
| Material strap: | Leather |
|
Size watch strap:
|
8 mm |
|
Starter watch strap:
|
Special |
| Attachment watch strap: | Push pins |
|---|---|
| Brand: | Seiko |
| Buckle width: | 16 mm |
| Color buckle: | Silver |
| Inner size: | 8 mm |
| Material buckle: | Steel |
| Outer size: | 19 mm |
| Typenumber: | 7T32-6H50 |