April 7, 2025
Average rating of 0 out of 5 stars
| Closure type: | Security clasp |
|---|---|
| Color: | Grey |
| Material strap: | Titanium |
|
Size watch strap:
|
24 mm |
|
Starter watch strap:
|
Special |
| Attachment watch strap: | Push pins |
|---|---|
| Brand: | Seiko |
| Buckle width: | 18 mm |
| Color buckle: | Grey |
| Inner size: | 10 mm |
| Material buckle: | Titanium |
| Outer size: | 24 mm |
| Typenumber: | 5M82-0At0 |