April 7, 2025
Average rating of 0 out of 5 stars
| Closure type: | Buckle |
|---|---|
| Color: | Blue |
| Material strap: | Leather |
|
Size watch strap:
|
24 mm |
|
Starter watch strap:
|
Special |
| Brand: | Michael Kors |
|---|---|
| Buckle width: | 20 mm |
| Color buckle: | Silver |
| Color stitching: | Blue |
| Handmade: | Ja |
| Inner size: | 9 mm |
| Material buckle: | Steel |
| Outer size: | 24 mm |