April 7, 2025
Average rating of 0 out of 5 stars
| Closure type: | Buckle |
|---|---|
| Color: | Black |
| Material strap: | Rubber |
|
Size watch strap:
|
18 mm |
|
Starter watch strap:
|
Straight |
| Attachment watch strap: | Screws |
|---|---|
| Battery: | 364/SR621 |
| Brand: | Jacob Jensen |
| Buckle width: | 16 mm |
| Collection: | Square |
| Color buckle: | Silver |
| Inner size: | 15 mm |
| Material buckle: | Steel |
| Outer size: | 18 mm |
| Typenumber: | Jj131 |