April 7, 2025
Average rating of 0 out of 5 stars
| Color: | Black |
|---|---|
| Material strap: | Rubber |
|
Size watch strap:
|
19 mm |
|
Starter watch strap:
|
Round |
| Attachment watch strap: | Screws |
|---|---|
| Battery: | 364/SR621 |
| Brand: | Jacob Jensen |
| Buckle width: | 14 mm |
| Collection: | Round |
| Inner size: | 9 mm |
| Outer size: | 19 mm |
| Typenumber: | Jj113 |