April 7, 2025
| Closure type: | Buckle |
|---|---|
| Color: | White |
| Material strap: | Silicon |
|
Size watch strap:
|
23 mm |
|
Starter watch strap:
|
Special |
| Brand: | Guess |
|---|---|
| Buckle width: | 20 mm |
| Color buckle: | Gold - Yellow |
| Handmade: | Ja |
| Inner size: | 18 mm |
| Material buckle: | Steel |
| Outer size: | 23 mm |
|
Strap length:
|
190 mm |
| Strap length buckle- and long side: | 75 mm X 115 mm |